• Detail firmy

Miloš Tupa

Základní popis

Velkoobchodní prodej pracovních oděvů a pomůcek. Nabízíme montérky, obuv, respirátory, přilby, brýle, tlumiče, rukavice, montážní brašny.

Adresa

Hudcova 309/2a
621 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11472316
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Velkoobchodní prodej pracovních oděvů a pomůcek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 549 259 557
Mobil: +420 777 740 981
E-mail: info@voptupa.cz
WWW: www.voptupa.cz

Kontaktní osoba

Miloš Tupa - Majitel

Mobil: +420 777 740 980
Další firmy v oboru

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.

KARS, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej nejrůznějšího průmyslového zboží prvotřídní kvality. Nabízíme ventilátory, elektromotory, šnekové převodovky, čerpadla, elektroinstalační materiál, řemeslnické potřeby, čerpadla pro zvyšování tlaku, asynchronní elektromotory, pracovní oděvy a obuv, metrový textil apod.

MORAVIACHEM abrasives s.r.o.

Nabídka kvalitního brusiva od našich tuzemských i zahraničních partnerů. Brusné nástroje jsou vyrobeny v mnoha modifikacích, vždy ve velké paletě hrubostí a velikostí, které zákazník požaduje. V doplňkovém sortimentu dále nabízíme chemii a pracovní pomůcky včetně potřeb pro úklid. Veškeré informace včetně katalogů výrobků naleznete na našich webových stránkách.