• Detail firmy

Miloš Tadra

Základní popis

Nabízíme ubytování v penzionu v Krkonoších vhodné pro rodiny s dětmi. Celková kapacita pensionu je 39 lůžek ve 2-4 lůžkových pokojích.

Adresa

Františkov 2
512 45 Rokytnice nad Jizerou

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44426895

Výrobky, činnosti

Penzion

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 523 401
Mobil: +420 603 521 611
E-mail: milos.tadra@tiscali.cz
WWW: www.rokytnice.com/jednota

Kontaktní osoba

Miloš Tadra - Majitel

Mobil: +420 603 140 787

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PETRA AH, s. r. o.

Hotel Petra nabízí kvalitní ubytování v Liberci v atraktivní lokalitě pod Ještědem a zároveň 10 minut od centra Liberce. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi i konání firemních akcí. V celém hotelu je zajištěný bezbariérový přístup.

Jana Hübnerová

Nabízíme komfortní ubytování ve dvou penzionech rodinného typu v Jizerských horách - Albrechtice, u sportovního horského centra Špičák nedaleko Tanvaldu. Oba penziony jsou vedle sebe, vetší má kapacitu 24 lůžek, menší 14 lůžek a 2 přistýlky. U penzionu je venkovní bazén a parkoviště. Volné termíny pro ubytování jsou pouze od dubna do června a od září do prosince. Ostatní měsíce máme plně obsazeno.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.