• Detail firmy

Miloš Špitálský

Základní popis

Penziony, ubytování v soukromí, restaurace - kapacita 70 míst

Adresa

Přerov nad Labem 317
289 16 Přerov nad Labem

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45066141

Výrobky, činnosti

Penzion

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 565 282
Mobil: +420 602 443 030
WWW: www.penzionpolabi.cz
WWW: www.facebook.com/penzionpolabi

Kontaktní osoba

Miloš Špitálský - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

Penzion v polích, s.r.o.

Provozujeme Penzion a restauraci v Číčovicích, nedaleko Prahy. Dům, ve kterém se penzion nachází je z 18. století a je citlivě zrestaurován. Součásti penzionu je i restaurace s venkovní terasou, bazén, dětský koutek a parkoviště. Na letiště je to od nás jen 5 minut. Těšíme se na Vaši návštěvu!

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.