• Detail firmy

Miloš Šimek

Základní popis

Firma Kovovýroba Miloš Šimek je zaměřena na veškeré práce stavebně zámečnické a výrobu ocelových konstrukcí.

Adresa

Jihlavská 444
588 56 Telč

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13705661
DIČ:  CZ6204050556
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Natěračské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 213 144
Mobil: +420 602 782 910
E-mail: kovovyroba.simek@gmail.com
WWW: kovovyrobasimek.cz

Kontaktní osoba

Miloš Šimek

Další firmy v oboru

Karol Enhof

Naše společnost se věnuje výrobě městského mobiliáře, jako jsou např. autobusové čekárny, kiosky, parkové lavičky, stojany na kola, informační vývěsní tabule, úřední desky, nádoby na odpad, květináče, kontejnery apod. Nabízíme rovněž reklamní panely - světelné i nesvětelné, reklamní stojany, reklamní poutače atd. Vyrábíme pouze z kvalitních materiálů a spolupracujeme s osvědčenými partnery.

Zahrady Laurus

Zabýváme se projektováním, návrhy a realizací zahrad. Zajišťujeme jejich rekultivace, tvorbu nových prvků včetně drobných roubených staveb. Věnujeme se údržbě a ošetřování zeleně. Naše služby jsou určeny zákazníkům nejen z okresu Jihlava.

Design zámečnictví - Musil

Zabýváme se uměleckým zpracováním řetězu. Pomocí článkového řetězu vytváříme unikátní výrobky, které se dají využít, jak v dekorativní podobě, tak v plně účelové. Z řetězu vyrábíme svícny, věšáky, stoly, židle, vinotéky, sochy, umělecké nápisy, ale i exteriérové prvky, jako jsou např. brány, ploty, zábradlí, stojany lamp a mnoho dalšího. Věnujeme se rovněž designovému a atypickému zámečnictví.