• Detail firmy

Miloš Sedláček

Základní popis

Autodoprava – Stěhování – Nonstop Doprava po ČR i mimo, vlastníme koncesi na vnitrostátní i mezinárodní dopravu vozidly do 3,5t. Stěhování všeho druhu, naše Iveco Daily je opatřeno hydraulickým čelem s nosností 750kg. Odvoz starých spotřebičů.

Adresa

Božetěchova 2270/91
612 00 Brno - Královo Pole

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65298322
DIČ:  CZ7603143944
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- doprava pro ČR i mimo, stěhování všeho druhu, vyklízení nemovitostí, odvoz starých spotřebičů, montáž a demontáž nábytku. atd...

Kontaktní údaje

E-mail: infodoprava@email.cz
WWW: levnestehuju.cz

Kontaktní osoba

Miloš Sedláček - Majitel

Mobil: +420 725 055 140
Další firmy v oboru

SEBUS s.r.o.

Zabýváme se autobusovou dopravou a nákladní kamionovou dopravou. Zajišťujeme přepravu osob po celé ČR i Evropě a pravidelnou linkovou dopravu v Jihomoravském kraji. Disponujeme moderním autobusovým vozovým parkem. Kamionová doprava je zajišťována tahači Scania. Fotografie autobusů a nákladních vozů naleznete na našich webových stránkách.

DOBROVOLNÝ, s.r.o.

Zabýváme se speciální přepravou v rámci vnitrostátní a mezinárodní přepravy. Provádíme přepravu nadrozměrných nákladů, těžkotonážní přepravu a přepravu těžkých nákladů. Zajistíme přepravní povolení, spediční činnost, doprovod nadměrných nákladů, průjezd přepravních tras nebo pojištění nákladů.

Jan Habijanič

Zaměřujeme se na výkup železných a neželezných kovů. Zajišťujeme zpracování a odvoz kovového odpadu a zpracování CU a AL kabelů CNC strojem.