• Detail firmy

Miloš Niezgoda

Základní popis

Instalace, revize a servis od elektrotechnologií VN, NN, slaboproudu až po alternativní zdroje energie (fotovoltaické elektrárny). Všechny služby provádíme nejen pro investory, ale i pro subdodávatele na Slovensku i v Čechách a v Evropských státech.

Adresa

Blažovská 172
664 51 Jiříkovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48857424
DIČ:  CZ6407172277
  • Služby

Výrobky, činnosti

Fotovoltaické elektrárny

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 478 899
E-mail: milos.n@email.cz
WWW: www.elektrosabolik.sk

Kontaktní osoba

Miloš Niezgoda - Majitel

Miroslav Sabolík

Mobil: +421 905 293 618
E-mail: elektrosabolik@zoznam.sk
Další firmy v oboru

Martin Urbánek - elektroinstalační práce

Provádím kompletní elektroinstalační práce včetně instalace rozvodů v nových bytech, rodinných domech i firemních prostorech. Zajišťuji pravidelný servis elektroinstalace, revize i opravy elektrospotřebičů a rozvodů.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.