• Detail firmy

Miloš Möhwald

Základní popis

Provádíme veškeré klempířské práce a rekonstrukce střech. Pokrývačské práce - střešní systém BRAMAC a TONDACH včetně prodeje materiálu. Dále nabízíme možnost ohýbání plechu v délce 6 m, tloušťka do 1 mm.

Adresa

Jakubská 245/IV
377 01 Jindřichův Hradec

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12925306
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Klempířství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 384 363 557
E-mail: milos.mohwald@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miloš Möhwald - Majitel

Mobil: +420 602 420 288
Mobil: +420 606 605 140
Další firmy v oboru

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.

TESAŘSTVÍ - Martin Ludvík

Provádíme tesařské a stavebně truhlářské práce i na zakázku. Nabízíme výrobu a montáž krovů pro Jihočeský kraj. Jde o kompletní dodávku střešních systémů. Dále Vám zrealizujeme výrobu zahradních pergol a domků, garážových stání, dřevostaveb, dveří a schodů.

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.