• Detail firmy

Miloš Mančal

Základní popis

Nabízíme pravidelný úklid činžovních, panelových, administrativních i obytných domů, kanceláří a objektů, čištění i čalounění koberců a mytí oken.

Adresa

Jeseniova 1373/77
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69326304
  • Služby

Výrobky, činnosti

Úklidové práce.

Nabízíme pravidelný úklid činžovních, panelových, administrativních i obytných domů, kanceláří a objektů, čištění i čalounění koberců a mytí oken.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 516 005
E-mail: milos.mancal@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miloš Mančal - Majitel

Mobil: +420 607 632 098

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Lucie Jenšíková

Zajišťujeme internetový prodej úklidových pomůcek Eudorex, které můžete použít v celé domácnosti na široké spektrum povrchů. Dodáváme univerzální hadříky, hadříky z polyaktivního vlákna, nemačkavé utěrky na nádobí, houbičky s polyuretanovými kuličkami, supersavé mopy či mikrovláknové hadry. Nabízíme kvalitní čistící prostředky.

Michal Taich

Původním povoláním jsem klempíř, ale již 5 let nabízím služby hodinového manžela. Tuto práci mám velmi rád a dělám vše proto, aby zákazníci byli s mými službami vždy spokojeni. Provádím řemeslnické a údržbářské práce, umyji okna, smontuji nábytek, postarám se Vám o zahradu. Nevíte si rady s kapajícím kohoutkem, výměnou baterie, přiděláním konzole či položením koberce? Neváhejte a kontaktujte mě!

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.