• Detail firmy

Miloš Malý

Základní popis

Prodáváme svítidla vhodná pro interiéry i exteriéry. Výběr osvětelní s moderním designem nebo v klasickém stylu. Nabízíme drobný elektroinstalační materiál a prodáváme malé elektrospotřebiče.

Adresa

Hrnčířská 6
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75815109
DIČ:  CZ8004041716
Rok založení:  2005
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej osvětlovací techniky

Nabízíme osvětlení vhodná pro interiéry i exteriéry. Prodej klasických žárovek i ledek. Brno.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 098 383
Mobil: +420 775 680 232
E-mail: info@kmsvitidla.cz
WWW: www.kmsvitidla.cz

Kontaktní osoba

Miloš Malý - Majitel

Bc. Terézia Malá Jašáková - Majitel

Další firmy v oboru

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.

ZAPRA spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti montáže, oprav a údržby elektrických zařízení a výroby rozvaděčů nízkého napětí. Nabízíme projektovou činnost v investiční výstavbě a projektování elektrických zařízení. Montujeme měřidla. Zajišťujeme technické služby k ochraně osob a majetku.

A components s.r.o.

Naší specializací je výroba a distribuce průmyslových komponentů prvotřídní kvality. Dodáváme dokončovací prvky, konstrukční prvky, ovládací prvky, přepravní a ochranné krytky a zátky, hadicové a trubkové spony, příslušenství pro ochranu hydraulických hadic, elektro příslušenství, stavitelné nohy a podstavce a mnoho dalšího. Zajišťujeme rovněž zakázkovou výrobu průmyslových komponentů.