• Detail firmy

Miloš Mach

Základní popis

Provádíme montáže dodávky a servisy plynových kotlů a kompletní dodávky vnitřních instalací. Zajišťujeme vodoinstalatérské, topenářské i plynařské práce, odpady a kanalizace, kompletní dodávky elektroinstalace, revize plynu, centrální vysavače.

Adresa

Sluneční 739
281 51 Velký Osek

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65245717

Výrobky, činnosti

Vodoinstalatérství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 717 668
E-mail: info@a-ztopeni.cz
WWW: www.a-ztopeni.cz

Kontaktní osoba

Miloš Mach - Jednatel

Telefon: +420 731 108 707
E-mail: info@a-ztopeni.cz
Další firmy v oboru

Rakoplynoservis, s.r.o.

Specializujeme se na plynoistalační práce. Provádíme revize plynu, opravy a revize plynových spotřebičů, servis plynových zařízení. Zajišťujeme prodej plynových kotlů.

FASTRA s.r.o.

Na základě požadavků vyplývajících z certifikace a registrace organizací v plynárenství nabízíme jako službu balonovací a navrtávací práce. Dodáváme uzavírací balony, komponenty pro potrubní systémy, protipožární armatury, elektrotvarovky pro potrubí z PE, zařízení pro navrtávání potrubí, zařízení pro uzavírání potrubí a mnoho dalšího.

Radek Vitner

Zajišťujeme realizace ústředního topení, rekonstrukce ústředního topení, kotelen a automatických kotlů na tuhá paliva. Rekonstruujeme rovněž koupelny a bytová jádra včetně rozvodů vody, plynu a topení. Zrekonstruujeme Vám kotelnu na kotlíkovou dotaci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!