• Detail firmy

Miloš Liška

Základní popis

Zámečnické a pasířské práce z oceli a nerezu. Výroba a montáž, ocelové a nerezové schody, zábradlí, balkonové zábradlí, madla, posuvné a otočné brány.

Adresa

Krajní 342
679 21 Bořitov

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49471392
DIČ:  CZ6007310551

Výrobky, činnosti

Nerezové zábradlí

Vyrábíme a montujeme zábradlí na schodiště, balkony, francouzská okna.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 437 407
Mobil: +420 777 867 656
E-mail: liska@zalbo.cz
WWW: www.zalbo.cz

Kontaktní osoba

Miloš Liška - Majitel

Telefon: +420 516 437 407
E-mail: liska@zalbo.cz
Další firmy v oboru

Oldřich Kirš - Kovoobrábění - Zámečnická výroba

Hlavním zaměřením společnosti je zámečnická výroba a kovovýroba, v rámci které provádíme soustružení kovů na CNC automatech a vačkových automatech. Dále disponujeme hydraulickými nůžkami, bodovacími automaty, lisy, svářečkami CO2, ohýbačkou a rovnačkou drátů. Našim zákazníkům nabízíme rovněž možnost povrchových úprav v kooperaci. Fotogalerii zakázek naleznete na našich webových stránkách.

Jaroslav Rudolecký - tvarové broušení

Zabýváme se malosériovým a zakázkovým broušením materiálu klasickými technologiemi. Zajišťujeme broušení na plocho, tvarové broušení, broušení za sucha i za mokra a také kovovýrobu.

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.