• Detail firmy

Miloš Jedlička

Základní popis

Nabízíme pronájem party stanů, osvětlovací a zvukové techniky a nábytku. Provádíme dodávkovou autodopravu, skladové služby a distribuci. Zajistíme vyb

Adresa

5. května 205
250 64 Měšice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47044071

Výrobky, činnosti

Nabízíme dodávkovou autodopravu, skladové služby a

Nabízíme dodávkovou autodopravu, skladové služby a distribuci.

Kontaktní údaje

E-mail: info@sklady-doprava.cz
WWW: www.sklady-doprava.cz

Kontaktní osoba

Miloš Jedlička - Majitel

Mobil: 776 272 244
Další firmy v oboru

JP Spedition & Transport s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování dopravních služeb v rámci vnitrostátní i mezinárodní přepravy zboží. Především se specializujeme na mezinárodní spedici do zemí F, NL, D, B,L, DK, SWE. Poskytujeme služby vnitrostátní i mezinárodní dodávkové přepravy, dokládkové služby či přepravy zboží prostřednictvím chladírenských vozů, nízkotonážních souprav, celovozových nákladů či vozů s hydraulickým čelem.

Dům techniky ČSVTS Kladno s.r.o.

Poskytujeme prostory ke vzdělávání a školení nebo pořádání konferencí. Pořádáme také motivační a rekvalifikační kurzy v nejrůznějších oblastech života a to po celém území České republiky. Více informací o aktuální nabídce kurzů naleznete na našich internetových stránkách.

J.K. ARET s.r.o.

Naše společnost nabízí pronájem skladových prostor v Kladně. K dispozici máme temperované, nezateplené sklady i hlídané oplocené venkovní prostory. Všechny nabízené prostory se nacházejí v uzavřeném areálu s ostrahou, která je zahrnuta do ceny pronájmu. Ceny jsou uvedeny bez DPH.