• Detail firmy

Miloš Horyl

Základní popis

Firma se specializuje na servis plynových spotřebičů. Opravujeme tyto uvedené značky: VAILLANT, JUNKERS, IMMERGAS, THERMONA, HERMANN, BAXI, MORA-TOP.

Adresa

Vlčopolská 376
294 04 Dolní Bousov

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15853802
DIČ:  CZ6712130337

Výrobky, činnosti

Servis plynových spotřebičů

Kontaktní údaje

E-mail: servismilos@seznam.cz
WWW: www.servismilos.cz

Kontaktní osoba

Miloš Horyl - Majitel

Mobil: +420 603 256 883
E-mail: servismilos@seznam.cz
Další firmy v oboru

Roman Švapík

Provádíme veškeré instalatérské a topenářské práce malého i velkého rozsahu. Instalatérství - rekonstrukce, vybavení koupelen a kuchyní. Topenářství - montáž topných těles, radiátory, kotelny.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.