• Detail firmy

MILOŠ HEMER

Základní popis

Znalecké posudky pro daňové účely při prodeji, darování a dědictví. Tržní ocenění nemovitostí pro zástavní účely, stanovení kupní ceny, dědictví a vyp

Adresa

K Brance 19
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71730141

Výrobky, činnosti

Oceňování nemovitostí

Znalecké posudky pro daňové účely při prodeji, darování a dědictví. Tržní ocenění nemovitostí pro zástavní účely, stanovení kupní ceny, dědictví a vypořádání spoluvlastnictví.

Kontaktní údaje

WWW: www.hemer.mysteria.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miloš Hemer - Jednatel

Telefon: +420 235 521 747
Mobil: +420 603 271 527
E-mail: hemer.milos@mymail.cz
Další firmy v oboru

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.

Daňová a účetní kancelář Láznička & Zavřelová s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetní a daňové agendy. Nabízíme odborné poradenství a konzultace v tomto oboru. Pro naše klienty zajišťujeme vedení účetnictví, zpracování mezd a vedení mzdové agendy, zpracování veškerých druhů daňových přiznání, optimalizace daňového základu, vypracování finančních i ekonomických analýz hospodaření a dodání všech potřebných podkladů pro SSZ a ZP.