• Detail firmy

Miloš Haken

Základní popis

Vše pro dobrý a zdravý spánek. Nabízíme pěnové matrace, matrace studená pěna, matrace z bio pěny a mnoho dalšího. Specializujeme se na LUXUSNÍ MATRACE do postele Curem z Curemfoam a HR pěn nejvyšší kategorie.

Adresa

Mírová pod Kozákovem-Prackov 13
511 01 Prackov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87570009

Výrobky, činnosti

Vše pro dobrý a zdravý spánek. Nabízíme pěnové

matrace, matrace studená pěna, matrace z bio pěny a mnoho dalšího. Specializujeme se na LUXUSNÍ MATRACE do postele Curem z Curemfoam a HR pěn atd.

Kontaktní údaje

E-mail: info@matrace-haken.cz
WWW: www.matrace-haken.cz

Kontaktní osoba

Miloš Haken - Majitel

Mobil: +420 603 220 159
E-mail: info@matrace-haken.cz
Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

VĚRA NIŽNÍKOVÁ - NIMPEX

Zabýváme se prodejem gumových výrobků. Dodáváme gumové rohože, nesmekavé rohože do sprch a van, zahřívací lahve, ochranné pracovní gumové rukavice a mnoho dalšího.

HOLTEX a.s.

Vyrábíme a prodáváme koberce a podlahové textilie. Zabýváme se exportem koberců do zemí celé Evropy. Nabízíme široký sortiment metráže i kusových koberců, provádíme jejich další úpravy jako řezání, obšívání a následnou pokládku.