• Detail firmy

Miloš Diviš

Základní popis

Elvo plyn Vám nabízí své služby v oborech plynoinstalace, vodoinstalace, topení, solární ohřev vody, podlahové topení,zámečnické práce.

Adresa

Machov 132
549 63 Machov

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13542664
DIČ:  CZ5511191983

Výrobky, činnosti

Plynoinstalace, vodoinstalace

Kontaktní údaje

E-mail: elvoplyn@elvoplyn.cz
WWW: www.elvoplyn.cz

Kontaktní osoba

Miloš Diviš - Majitel

Mobil: +420 605 918 097
E-mail: elvoplyn@elvoplyn.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.

JAPSTAV MORAVA s.r.o.

Zabýváme se výstavbou inženýrských sítí, vodohospodářských staveb, komunikací, chodníků, ČOV, septiků, čerpacích jímek. Nabízíme autodopravu - odvoz stavebních materiálů.

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.