• Detail firmy

Miloš Chotěnovský

Základní popis

Výroba plotů, kovových konstrukcí, zábradlí a schodišť.

Adresa

Horní Roveň 156
533 71 Dolní Roveň

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72781424

Výrobky, činnosti

Zámečnické práce

Výroba plotů, kovových konstrukcí, zábradlí a schodišť.

Kontaktní údaje

E-mail: milos.chotenovsky@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miloš Chotěnovský - Jednatel

Mobil: +420 724 740 541
Další firmy v oboru

Kvasník - Vecek spol. s r.o.

Naše společnost se zaměřuje především na kovoobrábění a jemné zámečnictví. Specializujeme na obrábění přesných drobných součástí v malosériích pro elektrotechnický a mikrovlnný obor. Zakázky realizujeme buď dle výkresové dokumentace dodané zákazníkem nebo si výkresovou a technologickou dokumentaci zpracujeme sami dle předloženého vzorku. Umíme zajistit dodavatelský návrh a vývoj mikrovlnných dílů.

JAN ŠPIC - SORPOM

V dnešní době se orientujeme především na výrobu, opravy, rekonstrukce a montáže zdvihacích zařízení, zajišťujeme inspekce, revize a revizní zkoušky včetně základního a opakovacího školení jeřábníků, vazačů břemen a signalistů dle ČSN ISO 12480-1.

MSYM s.r.o.

Specializujeme se na kovoobrábění a kovovýrobu. Nabízíme laserové pálení plechů, řezání laserem, vysekávání plechu, ohraňování plechů nebo svařování konstrukcí. Realizujeme soustružení, práci na CNC ohýbačce trubek, lisování plechu a další práce na CNC strojích. Zaměřujeme se na velkou sériovou výrobu, ale i kusové zakázky - vždy dle požadavku zákazníka.