• Detail firmy

Miloš Bušek - obchod a zprostředkování

Základní popis

Firemním zákazníkům vyhotovíme lákavé reklamní fotografie výrobků, zboží, firemních prostor včetně grafických úprav pro tištěné nebo webové prezentace. Dále nabízíme zhotovení fotografií z firemních večírků, plesů, svatební fotografii a jiných.

Adresa

Luční 659
345 06 Kdyně

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48346748
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Fotografické činnosti

Firemním zákazníkům vyhotovíme lákavé reklamní fotografie výrobků, zboží, firemních prostor včetně grafických úprav pro tištěné nebo webové prezentace

Kontaktní osoba

Miloš Bušek - Jednatel

Mobil: 728 551 668
E-mail: foto@milosbusek.com
WWW: www.milosbusek.com
Další firmy v oboru

I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem pneumatik, alu kol a příslušenství. Vybírat můžete také v našem internetovém obchodě. Provozujeme pneuservis pro nákladní i osobní vozy.

SOS print s.r.o.

Ofsetová tiskárna vyrábí firemní tiskoviny, plakáty, prospekty, pohlednice, kalendáře a mnoho jiného. Zajišťujeme grafické návrhy tiskovin a fotografické práce. Provádíme falcování, knihařské vazby, kašírování, polepování, výseky, slepotisk, číslování, perforace apod. V kooperaci nabízíme možnost laminování, UV či dispersní lakování, vázaní publikací a brožur vazbou V8 a V8a, výrobu šanonů.

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.