• Detail firmy

Miloš Bumba - CENTRUM SPZ

Základní popis

Již od roku 2000 nabízíme zprostředkování služeb v oblasti přhlášení, odhlášení, převodů vozidel, výměny RZ, ztráty TP a ORV, přihlášení dovezených vozidel ze zahraničí. Pokud Vám nezbývá čas či se Vám nechce chodit po úřadech jsme tu právě pro Vás.

Adresa

Na Louži 17
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71081291
DIČ:  CZ7110153600
  • Služby

Výrobky, činnosti

Přihlašování, odhlašování vozidel

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 310 300
E-mail: centrumspz@seznam.cz
WWW: www.centrumspz.cz

Kontaktní osoba

Miloš Bumba - Majitel

E-mail: milosbumba@quick.cz
Další firmy v oboru

Martin Vencovský

Provozujeme půjčovnu aut v Praze. Naše autopůjčovna je nejlevnější v České republice. Pronajímáme auta všech kategorií, zejména zn. Škoda (Fabia, Octavia, Superb), ale i jiných. Všechna auta jsou pojištěna, v perfektním technickém stavu a čistá. Nabízíme dlouhodobé pronájmy vozidel za nejlepší ceny, u pronájmů více než 7 dní poskytujeme výrazné slevy. Ceník naleznete na webových stránkách firmy.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

KOREJZOVÁ & SPOL., v.o.s.

Poskytujeme komplexní právní a poradenský servis v oblasti ochrany nehmotného majetku. Nabízíme profesionální zastupování v řízení o přihlášce vynálezu, užitných vzorů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Rovněž Vás zastoupíme v oblasti sporné agendy, autorskoprávních sporech, doménových sporech a také v jednání proti nekalé soutěži. Zpracujeme licenční smlouvy, franchisingové smlouvy apod.