• Detail firmy

Miloš Bumba - CENTRUM SPZ

Základní popis

Již od roku 2000 nabízíme zprostředkování služeb v oblasti přhlášení, odhlášení, převodů vozidel, výměny RZ, ztráty TP a ORV, přihlášení dovezených vozidel ze zahraničí. Pokud Vám nezbývá čas či se Vám nechce chodit po úřadech jsme tu právě pro Vás.

Adresa

Na Louži 17
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71081291
DIČ:  CZ7110153600
  • Služby

Výrobky, činnosti

Přihlašování, odhlašování vozidel

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 310 300
E-mail: centrumspz@seznam.cz
WWW: www.centrumspz.cz

Kontaktní osoba

Miloš Bumba - Majitel

E-mail: milosbumba@quick.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jaroslav Kindl - ANTIK

Zabýváme se výkupem a prodejem starožitností, mincí, investičního zlata nebo nemovitostí. Poskytujeme také odborné odhady. Zajišťujeme prodej a výkup stavebních či úklidových strojů a jejich pronájem. Nabízíme služby v oblasti vymáhání pohledávek.

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.