• Detail firmy

Miloš Bukvička

Základní popis

Provozujeme autosevis a pneuservis. Provádíme mechanické a karosářské opravy,výměny olejů a pneumatik. Zajišťujeme prodej a opravy disků a pneumatik.

Adresa

Strojírenská 145/15
155 21 Praha 5 - Zličín

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43910149
DIČ:  CZ6209240631

Výrobky, činnosti

Autoservis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 950 446
Mobil: +420 604 287 179
E-mail: info@mbautoservis.cz
WWW: www.mbautoservis.cz/

Kontaktní osoba

Miloš Bukvička - Majitel

Další firmy v oboru

PEERZAK.CZ

Poskytujeme služby automyčky, autoservisu a pneuservisu. Pečujeme o Vaše auto komplexně, od pneumatik, až po střechu. Provádíme ruční mytí exteriérů i interiérů vozidel, k dispozici máme také automatickou mycí linku se 6-ti mycími programy a s možností vysokotlakého ručního předmytí naší obsluhou zdarma. Dále nabízíme výměnu pneumatik a vyvážení, drobné opravy vozů všech značek a renovace laku.

Miroslav Svoboda

Nabízíme kompletní služby pneuservisu. Zajišťujeme prodej, montáž a opravy pneumatik na osobní a užitková vozidla, prodej ALU a plechových disků, vyvažování kol a huštění dusíkem.

René Stacho

Potřebujete rychlou opravu auta? Hledáte profesionální autoservis v Praze? Zavolejte nám. Vaše nefunkční auto odtáhneme a půjčíme vám náhradní vozidlo. Poradíme si s každou opravou. Rychle a odborně provedeme diagnostiku problému a následně vyměníme nefunkční díl. Naši technici jsou vyškolení specialisté. Opravy aut provádíme již několik let a pomůžeme i vám! Provozujeme autoservis i pneuservis.