• Detail firmy

Miloň Podobský

Základní popis

Nabídka kominických prací. Provádění vložkování, oprav a staveb komínů i měření účinnosti spalování malých zdrojů znečištění.

Adresa

Dobrovského 422/12
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13919555

Výrobky, činnosti

služby

poradenskou činnost v oboru,pravidelné čištění a kontrolu spalinových cest dle platných předpisů,navrhování komínů a kouřovodů včetně výpočtů

Kontaktní údaje

Telefon: 486 131 092
Mobil: 603 776 150
E-mail: flores@volny.cz

Kontaktní osoba

Miloň Podobský - Majitel

Další firmy v oboru

LAMB CONSULTING LIBEREC

Poradenství v oborech gastronomie-stravování, hotelnictví-ubytování, potravinářská výroba, cestovní ruch, domovy pro seniory. Vypracováváme provozní předpisy hygienické-HACCP, požární, bezpečnosti práce, provozní řády-ubytovací, vodního zdroje, bazénu, sauny, provozní a ekonomické rozbory, studie, audity, provozní a gastronomické koncepce. Vše se znalostí provozu a potřeb investora, provozovatele.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

SO STAVO

Zabýváme se litím anhydritových podlah a strojním omítáním. Anhydritové podlahy jsou moderní způsob realizace hrubých podlah v rodinných a bytových domech, ale i v průmyslových prostorech, školách, sportovních halách a kancelářích.