• Detail firmy

Millenium Gate Company s.r.o.

Základní popis

Nabízíme SOFTWARE od U.S. a E.U. partnerských firem v oborech: RealTime 3D Vizualizace pro vojenské a civilní simulátory, trenažéry, 3D Modelování, vytváření rozsáhlých 3D Terénních databází, komunikační Simulace včetně simulace CyberWarfare.

Adresa

Na strži 65/1702
140 62 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25659529
DIČ:  CZ25659529
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Software.

Kontaktní osoba

Ing. Michal Cílek - Jednatel

Další firmy v oboru

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.

FILABEL s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu elektronických modulů a průmyslové elektroniky. Zaměřujeme se na atypické elektronické aplikace, vývoj firmware, desky plošných spojů, vývoji hardwaru na zakázku a další. Uskutečnili jsme velké zakázky jako Temelín - dispečerské zařízení, Elektročas - České Dráhy a další.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.