• Detail firmy

MILENIUM KV, a.s.

Základní popis

Obklady a dlažby, obklady z kamene, kamenné parapety. Truhlářské práce, nábytek na míru z tradičních i exotických dřevin.

Adresa

Branická 213/53
147 00 Praha 4 - Braník

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24207250
DIČ:  CZ24207250

Výrobky, činnosti

Obklady a dlažby

Kontaktní údaje

E-mail: krnac@mileniumkv.cz
WWW: mileniumkv.cz

Kontaktní osoba

Gabriela Krnáčová

Mobil: +420 777 773 502
E-mail: krnac@mileniumkv.cz

Josef Krnáč - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STYLINE s.r.o.

Naše koupelnové studio se zaměřuje na prodej sanitárního vybavení, luxusních umyvadel, van a sprchových koutů. Vytváříme 3D návrhy koupelen a zajišťujeme jejich následnou realizaci. Naleznete u nás designové produkty i pro ty nejnáročnější zákazníky. Pro zákazníky zajišťujeme výrobu koupelnového nábytku dle požadavků. Kamennou provozovnu naleznete v Praze 5 na Smíchově.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.