• Detail firmy

Milena Šrubařová

Základní popis

Sportovní centrum-Cvičení na vibračních plošinách power plate, power joga, bodystyling, Flowin, balanční cvičení, cvičení pro děti, cvičení na míčích.

Adresa

Na hrázi 504/16
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75466490
DIČ:  CZ8458294944
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Sportovní centrum Power plate Přerov

Sportovní a fitness centrum, power plate, power joga, Flowin, Balanční cvičení, bodystyling, cvičení pro děti, cvičení na míčích, spolupracujeme s výživovou poradkyní.

Kontaktní údaje

E-mail: powerplate.prerov@email.cz
WWW: www.powerplate-prerov.cz

Kontaktní osoba

Milena Šrubařová - Majitel

Mobil: +420 775 531 537
E-mail: powerplate.prerov@email.cz
Další firmy v oboru

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

Sportbowling, s.r.o.

Naše společnost provozuje střelnici s možností střelby z krátkých i dlouhých zbraní a bowling se dvěma dráhami a 50-ti místy k sezení. Prostory zařízení jsou vhodné pro pořádání společenských akcí. Zajišťujeme rovněž ubytování v penzionu u Růžičků v Třešti - v srdci Českomoravské vysočiny, s kapacitou 17 míst. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a společnou kuchyňku, parkování je ve dvoře.

SPORT BALKÁN s.r.o.

Sport Balkán - velké prostory bowlingu jsou ideální pro firemní večírky, akce, studentské či narozeninové párty. Kulečník, squash, stolní fotbal, bowling.