• Detail firmy

Milena ŘÍHOVÁ

Základní popis

Permanentní prodlužování a zhušťování řas metodou řasa na řasu. Nehtová modeláž, masáž, p-shine, manikúra a design.

Adresa

Slunečná 398
252 26 Třebotov

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75505517
DIČ:  CZ75505517
  • Služby

Výrobky, činnosti

Řasy a nehty Milena

Kontaktní údaje

E-mail: rasyanehtymilena@seznam.cz
WWW: www.rasyanehtymilena.cz

Kontaktní osoba

Milena Ŕíhová - Majitel

Mobil: +420 777 112 509
E-mail: rasyanehtymilena@seznam.cz
Další firmy v oboru

Barbora Růžičková

Specializuji se na komplexní služby vizážistky a stylistky. Poradím při nákupech, sladíme Váš šatník s novými kousky, najdeme vhodné kombinace tak, abyste se cítili dobře. Neudělám z Vás jiného člověka, podtrhnu Vaše rysy. Poskytuji poradenství a služby v oblasti líčení. Nalíčím na společenské akce, svatby nebo na focení. Ráda bych, abyste se po konzultaci se mnou cítili sebejistě a sami sebou.

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

DUKAS PRAHA s.r.o.

Zajišťujeme velkoobchodní prodej manikúrových a pedikúrových souprav Solingen i jiných značek. Nabízíme manikúrové a pedikúrové soupravy, nástroje na pedikúru a manikúru, skleněné pilníky, kleštičky na nehty, manikúrové sety, nástroje pro diabetiky, kosmetické pinzety, cestovní manikúrové sady, pracovní nože apod.