• Detail firmy

Milena Moravcová

Základní popis

Výroba vyšívaných vlajek, spolkových praporů, znaků, erbů, stuh, církevních textilií. Zhotovujeme repliky, renovace praporů.

Adresa

Jamné nad Orlicí 269
561 65 Jamné nad Orlicí

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13214870
  • Maloobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Vyšívané vlajky, prapory, znaky, erby, stuhy.

Umělecké zpracování, strojní a ruční výšivka. Spolkové prapory - hasičské, sokolské, myslivecké, cechovní.

Kontaktní údaje

E-mail: mormila@seznam.cz
WWW: www.vlajky-moravcova.cz

Kontaktní osoba

Milena Moravcová - Majitel

Mobil: +420 728 913 322
E-mail: mormila@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ASC trade, s.r.o.

Společnost nabízí velkoobchodní prodej produktů vhodných pro použití jako abraziva, na pískování a pro výrobu žáruvzdorných směsí. Další činností, kterou se zabýváme, je prodej hedvábí. Náš sortiment zahrnuje malované oděvní originály - šaty včetně společenských, haleny, tuniky, sukně, kalhoty, vesty apod. Nechte si ušít model na zakázku v našem krejčovském salonu.

Jana Šedivá

Vyrábíme ručně malované a řezané naučné a didaktické hračky a skládanky pro děti od 3 let. Šijeme sáčky z organzy a jsme schopni zhotovit dřevěné hračky na zakázku.

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.