• Detail firmy

Milena Krejzová

Základní popis

Provozování kozí farmy, výroba sýrů a mléčných výrobků. Prodej vyčiněných kozích kůží a kůzlečího masa.

Adresa

Sosnová 83
470 01 Sosnová

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45885109

Výrobky, činnosti

Chov koz

Kontaktní údaje

WWW: www.kozisyry.cz

Kontaktní osoba

Milena Krejzová - Majitel

Mobil: +420 603 524 144
E-mail: krejzova@kozisyry.cz
Další firmy v oboru

ECO PLASTICS s.r.o.

Naše společnost, již od svého vzniku v roce 2007, zajišťuje komplexní služby v oblasti ekologické likvidace a recyklace plastového odpadu. Zabýváme se výkupem plastového odpadu a prodejem plastové drtě. Vykupujeme technologický plastový odpad jak z výroby, tak i vyseparovaný komunální odpad, jako jsou PET lahve a jiné plastové nádoby. Vystavíme Vám doklad o ekologické likvidaci.

MODIOS spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem mléčných a chlazených výrobků. Našimi produkty zásobujeme především maloobchody a jídelny veřejného stravování - školy, menzy, kantýny, závodní jídelny, domovy mládeže, domovy důchodců, nemocnice, hotely, restaurace, věznice a další gastro provozovny. Nabízíme k pronájmu netemperovaný sklad a venkovní prostory s nonstop ochranou kamerovým systémem.

Daniela NOVÁKOVÁ

Naše zakázkové cukrářství pro Vás již od roku 1999 připravuje kvalitní sladké a slané dobroty k nejrůznějším příležitostem. Naší specializací jsou minizákusky a kanapky. Dále vyrábíme dorty, zákusky, svatební koláčky podle staročeských receptur, slané sýrové sušenky, slané dorty, obložené mísy, chlebíčky, plněné bagety, banketní houstičky aj. Vždy se pokoušíme vyhovět vašim přáním.