• Detail firmy

Milatex, s.r.o.

Základní popis

Nabídka úklidových prací v administrativních budovách, kancelářích, veřejných prostorách včetně úklidů po malování, rekonstrukci a stavbě.

Adresa

Oldřichova 506/14
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27186725

Výrobky, činnosti

Úklidové služby,strojní mytí

Kontaktní údaje

E-mail: milate@centrum.cz

Kontaktní osoba

Lyudmila Arkhipova - Jednatel

Mobil: +420 776 022 863
E-mail: milate@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Micron Praha, s.r.o.

Služby v oblasti ekologie, ochrany životního prostředí a odpadového hospodářství se zaměřením zejména na průmysl. Zajišťujeme recyklaci a likvidaci nebezpečných odpadů, zneškodňování biologických odpadů, provádíme revize a čištění odpadních nádrží, vložkování nádrží, opravujeme a rekonstruujeme zařízení olejového hospodářství atd. K provádění těchto činností vlastníme všechna potřebná osvědčení.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

FLS One, s.r.o.

Specializujeme se na gastronomické služby. Zajišťujeme gastronomický personál, a to: číšníky a servírky, supervizory, kuchaře, profesionální barmany, hostesky, pomocný personál. Poskytujeme služby na vysoké úrovni. Dále nabízíme služby v oblasti logistiky, úklidového servisu a personální správy. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.