• Detail firmy

MILANNA - úklidový servis, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme pravidelné i nepravidelné komplexní úklidové služby. Generální úklidy po stavebních prací, mytí oken, žaluzií, čištění koberců a čalounění, pečujeme o zeleň a provádíme drobné údržbářské práce. Pracujeme ve dne i v noci.

Adresa

Zelenohorská 505/19
181 00 Praha 8 - Bohnice

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28466420

Výrobky, činnosti

pravidelné i nepravidelné komplexní úklidy

Zajišťujeme pravidelné i nepravidelné komplexní úklidové služby. Generální úklidy po stavebních prací, mytí oken, žaluzií, čištění koberců a čalounění

Kontaktní údaje

E-mail: milanna@milanna.cz
WWW: www.milanna.cz/uvod

Kontaktní osoba

Iveta Depalová - Jednatel

Mobil: +420 602 415 549

Milan Pícha - Jednatel

Mobil: +420 724 852 222

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Michal Taich

Původním povoláním jsem klempíř, ale již 5 let nabízím služby hodinového manžela. Tuto práci mám velmi rád a dělám vše proto, aby zákazníci byli s mými službami vždy spokojeni. Provádím řemeslnické a údržbářské práce, umyji okna, smontuji nábytek, postarám se Vám o zahradu. Nevíte si rady s kapajícím kohoutkem, výměnou baterie, přiděláním konzole či položením koberce? Neváhejte a kontaktujte mě!

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.