• Detail firmy

Milan Žvátora

Základní popis

Provádění veškerých výkopových prací a terénních úprav na zakázku. Zajištění dovozu štěrků, písků a zeminy vozidly značky Tatra.

Adresa

Dobromilice 262
798 25 Dobromilice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12753670
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádění veškerých výkopových prací

Provádění veškerých výkopových prací a terénních úprav na zakázku. Zajištění dovozu štěrků, písků a zeminy vozidly značky Tatra.

Kontaktní údaje

Mobil: 602 704 119
E-mail: zvatora.m@seznam.cz

Kontaktní osoba

Milan Žvátora - Majitel

Další firmy v oboru

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

KRAZZER s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství. Provozujeme kanalizace a čističky odpadních vod. Poskytujeme poradenství v oblasti ekologie a provádíme audity nebo zkoušky těsnosti jímek a kanalizací. Likvidujeme odpad, zajišťujeme vývoz žump a septiků. Vykupujeme suroviny jako je olej, železo a barevné kovy, papír a plasty.

Tomáš Havel TAH

Jsme firma s vlastními zaměstnanci a na trhu jsme již od roku 1992. Na veškeré požadavky klientů se nám daří operativně reagovat ve velmi krátké době. Záběr prováděných činností je široký. Zajišťujeme stavby RD na klíč, zateplení fasád, izolaci spodních staveb, terénní úpravy okolo RD, bourací práce hydraulickým kladivem na UNC a další. Na zemní práce používáme vlastní zemní stroj UNC 60.