• Detail firmy

Milan Zubek

Základní popis

Kompletní dodávky masivních a laminátových podlah. Provádíme renovace a pokládku podlah. Zakázková truhlářská výroba. Nabízíme prodej a sušení řeziva.

Adresa

Chmelník 303
753 66 Hustopeče nad Bečvou

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62295675

Výrobky, činnosti

Kompletní dodávky masivních a laminátových podlah

Kompletní dodávky masivních a laminátových podlah. Provádíme renovace a pokládku podlah. Zakázková truhlářská výroba. Nabízíme prodej a sušení řeziva.

Kontaktní osoba

Milan Zubek - Majitel

Mobil: +420 603 268 123
E-mail: zubek.parkety@seznam.cz
WWW: www.parketybeilou.cz
Další firmy v oboru

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.