• Detail firmy

Milan Vrána

Základní popis

Nabídka čištění skladovacích nádrží na LTO, TTO a PHM, jímek či lapolů, těstnostních zkoušek a defektoskopie nádrží, odvozu i likvidace kalů.

Adresa

Nezdarova 29
463 12 Liberec XXIV - Pilínkov

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13920154
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka čištění skladovacích nádrží

na LTO, TTO a PHM, jímek či lapolů, těstnostních zkoušek a defektoskopie nádrží, odvozu i likvidace kalů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 115 439
E-mail: milanvrana@email.cz

Kontaktní osoba

Milan Vrána - Majitel

Další firmy v oboru

ECO PLASTICS s.r.o.

Naše společnost, již od svého vzniku v roce 2007, zajišťuje komplexní služby v oblasti ekologické likvidace a recyklace plastového odpadu. Zabýváme se výkupem plastového odpadu a prodejem plastové drtě. Vykupujeme technologický plastový odpad jak z výroby, tak i vyseparovaný komunální odpad, jako jsou PET lahve a jiné plastové nádoby. Vystavíme Vám doklad o ekologické likvidaci.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

MH ODPADY s.r.o.

Zabýváme se výkupem - sběrem, tříděním, lisováním a prodejem druhotných surovin. Vykupujeme papír, lepenku, plasty, folie, přepravky, železo a barevné kovy.