• Detail firmy

Milan Vrabec

Základní popis

Provádění stavebního a technického dozoru se zaměřením na rekonstrukce, rodinné domy a zateplení a rekonstrukce panelových domů.

Adresa

Koněvova 1740/181
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71586865

Výrobky, činnosti

Provádění stavebního a technického dozoru

Provádění stavebního a technického dozoru se zaměřením na rekonstrukce, rodinné domy a zateplení a rekonstrukce panelových domů.

Kontaktní osoba

Milan Vrabec - Jednatel

Mobil: +420 721 433 090
E-mail: milan_vrabec@volny.cz
WWW: sites.google.com/site/stavebnidozorpra...
Další firmy v oboru

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).