• Detail firmy

Milan Vozár

Základní popis

Oddlužení - osobní bakrot.

Adresa

Vlčnov 112
687 61 Vlčnov

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67591922

Výrobky, činnosti

Oddlužení - osobní bakrot

Specialista na oddlužení a insolvenci fyzických osob i podnikatelů. Garantujeme zpracování každého insolvenčního návrhu advokátem do 48 hodin. Po celou dobu oddlužení, servis případu zdarma.

Kontaktní údaje

E-mail: vozar@abivia.cz
WWW: www.abivia.cz

Kontaktní osoba

Milan Vozár - Majitel

Mobil: +420 725 222 898
E-mail: vozar@abivia.cz
Další firmy v oboru

INPEMA s.r.o.

Naše rodinná firma má dlouholetou tradici v oblasti pojišťovnictví. Nabízíme pojištění v různých oblastech lidské činnosti. Zprostředkováváme pojistky u všech velkých pojišťoven v ČR. Součástí poskytovaných služeb je rovněž poradenská a konzultační činnost v tomto oboru. Kompletní nabídku pojištění naleznete na našich internetových stránkách.

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.

Mirabilis office

Zabýváme se vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd i administrativní agendou pro fyzické a právnické osoby. O účetnictví se Vám postaráme s dostatečnou praxí, s potřebným vzděláním a především kvalitně odvedenou prací. V případě potřeby také poskytujeme školení, včetně školení EET. Poskytujeme FULL SERVIS, jezdíme si pro doklady