• Detail firmy

Milan Vavřín

Základní popis

Provádíme zateplování fasád s dotací Zelená úsporám, vnitřní omítky, fasády, zateplení podlah, zednické práce, stavby domů na klíč, rekonstrukce bytů.

Adresa

Veselá 163
756 51 Zašová

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75196956

Výrobky, činnosti

Zateplování fasád

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 611 995

Kontaktní osoba

Milan Vavřín - Majitel

E-mail: milan.vavrin@seznam.cz
Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

Habako group s r. o.

Naše společnost se již několik let věnuje velkoobchodnímu prodeji hadic a příslušenství. V naší nabídce naleznete mnoho druhů hadic s různým použitím. Nabízíme hadice hydraulické, odsávací, hadice pro automobilový průmysl, benzinové, antiabrasivní a další. K hadicím nabízíme i kompletní příslušenství jako jsou spojovací materiály, těsnící materiály, lepidla, pryžové desky aj. Navštivte naše www.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.