• Detail firmy

Milan Vais

Základní popis

Naše firma nabízí nonstop přepravu po celé ČR. Nabízíme autodopravu, přepravu zboží a stěhování. Kompletní stěhovací služby. Stěhujeme trezory, piana, byty, kanceláře, sklady. Demontáže a montáže nábytku, vyklízení s odvozem. Půjčujeme přepravky.

Adresa

V Kaštánkách 1099
289 11 Pečky

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49861701

Výrobky, činnosti

Stěhování

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 866 305
Mobil: +420 608 277 044
E-mail: msluzby@seznam.cz
WWW: www.stehovani-vais.cz

Kontaktní osoba

Milan Vais - Majitel

Další firmy v oboru

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.

DH TRANSPORT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na přepravu nákladů, přepravu vozidel a stěhování bytů a firem po ČR a EU. Nabízíme skladování ve vlastních prostorech o velikosti 150 m2 včetně pojištění skladovaného zboží.