• Detail firmy

Milan Trembecký

Základní popis

Montáž a servis vzduchotechnických zařízení.

Adresa

Jiráskova 971
295 01 Mnichovo Hradiště

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61109932
DIČ:  CZ5710280664

Výrobky, činnosti

Vzduchotechnika

Montáž a servis vzduchotechnických zařízení. Repase vzduchotechnických jednotek. Dodávky filtračních médií a kapsových filtrů. Likvidace použitých filtrů a odpadu z nich vč. protokolu. Montáž vzduchotechnického potrubí. Stavební práce.

Kontaktní údaje

E-mail: trembecky.miltr@seznam.cz
WWW: www.vzduchotechnika-mt.cz/

Kontaktní osoba

Milan Trembecký - Majitel

Mobil: +420 723 872 546
E-mail: trembecky.miltr@seznam.cz
Další firmy v oboru

HYLA Group s.r.o.

Firma HYLA GROUP s.r.o. je výhradním dovozcem a prodejcem přístrojů HYLA do ČR. Provádíme také jejich servis a opravy včetně dodávek náhradních dílů. Přístroje HYLA pracují na principu voda - rotační samočistící separátor. Používají se jako rychlé a důkladné čističky vzduchu a multifunkční vodní vysavače. Nekupujete filtry ani sáčky. Jsou jednoduché, s dlouhou životností kolem 20 let.

František Sirotek

Nabízíme služby v oblasti prodeje, servisu a pronájmu mycí, úklidové a čistící techniky renomovaných výrobců. V našem sortimentu jsou Vám k dispozici vysokotlaké čističe, mycí boxy a mycí linky, průmyslové vysavače, čističe koberců, zametací stroje, profesionální a nano autokosmetika, odvlhčovače vzduchu, parní čističe apod. Ke všem strojům dodáváme nejrůznější volitelné příslušenství.

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.