• Detail firmy

Milan Tipta

Základní popis

Nabízíme kompletní zednické práce, pokládku obkladů a dlažeb. Dále provádíme elektrikářství, instalatérství a malířské práce. Plynové kotle, plyn a topení. Rekonstrukce bytových jade

Adresa

Za kovárnou 350/20
109 00 Praha 10 - Petrovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68360002

Výrobky, činnosti

Nabízíme kompletní zednické práce

pokládku obkladů a dlažeb. Dále provádíme elektrikářství, instalatérství a malířské práce. Plynové kotle, plyn a topení. Rekonstrukce bytových jade

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 734 330
E-mail: tipta.milan@seznam.cz

Kontaktní osoba

Milan Tipta - Majitel

Další firmy v oboru

Tomáš Havel TAH

Jsme firma s vlastními zaměstnanci a na trhu jsme již od roku 1992. Na veškeré požadavky klientů se nám daří operativně reagovat ve velmi krátké době. Záběr prováděných činností je široký. Zajišťujeme stavby RD na klíč, zateplení fasád, izolaci spodních staveb, terénní úpravy okolo RD, bourací práce hydraulickým kladivem na UNC a další. Na zemní práce používáme vlastní zemní stroj UNC 60.

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.