• Detail firmy

Milan Tipta

Základní popis

Nabízíme kompletní zednické práce, pokládku obkladů a dlažeb. Dále provádíme elektrikářství, instalatérství a malířské práce. Plynové kotle, plyn a topení. Rekonstrukce bytových jade

Adresa

Za kovárnou 350/20
109 00 Praha 10 - Petrovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68360002

Výrobky, činnosti

Nabízíme kompletní zednické práce

pokládku obkladů a dlažeb. Dále provádíme elektrikářství, instalatérství a malířské práce. Plynové kotle, plyn a topení. Rekonstrukce bytových jade

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 734 330
E-mail: tipta.milan@seznam.cz

Kontaktní osoba

Milan Tipta - Majitel

Další firmy v oboru

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.

SAOS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Stavíme a rekonstruujeme bytové domy i komerční budovy. Provádíme zateplování a sanace objektů (izolace proti vlhkosti a vodě), ekologické rozebrání střech (azbest), demoliční a vyklízecí práce. Působíme především v Praze a okolí, po dohodě také po celé ČR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

MIRELINA COMPANY s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej komponentů výpočetní techniky a práce v oblasti elektroinstalace. Provádíme energetické audity budov. Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže ústředních topení, prodej sanity, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace, projektování kanalizace a kompletní rekonstrukční práce pro občanskou i komerční výstavbu.