• Detail firmy

Milan Svoboda

Základní popis

Výroba oděvů, kromě kožešinových výrobků

Adresa

Zábřezí 20
544 01 Zábřezí

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71652591
DIČ:  CZ71652591

Výrobky, činnosti

Výroba oděvů, kromě kožešinových výrobků

Kontaktní údaje

E-mail: zeza@seznam.cz

Kontaktní osoba

Milan Svoboda - Majitel

Mobil: +420 606 287 957
E-mail: zeza@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.

MADER Interiéry s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlahových krytin. Nabízíme přírodní podlahové krytiny, parkety, lamináty a koberce. Veškeré podlahové krytiny pokládáme, betonový povrch před pokládkou upravíme. Prodáváme a montujeme žaluzie a markýzy, čistíme koberce a PVC. Prodáváme záclony a dekorační látky včetně látek čalounických. Sušice a jižní Čechy.

P.P.H.U. "Firany" Maria Mazurek

Náš úspěch je postaven na aktivity zaměřené na spokojenost zákazníka. Pozvat je poskytovat širokou škálu obchodů, které ve standardní nabídka zahrnuje více než 150 modelů, lze jej přizpůsobit individuálním potřebám zákazníka. Dekorace mohou být navrženy pro různé velikosti okna.