• Detail firmy

Milan Středa

Základní popis

Velkoobchodní prodej dámského i pánského spodního prádla, plavek a punčochového zboží.

Adresa

Horušice 105
285 73 Horušice

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49797905
DIČ:  CZ5701130303
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Spodní prádlo.

Kontaktní údaje

E-mail: stredamilan@centrum.cz
WWW: www.stredamilan.cz

Kontaktní osoba

Milan Středa - Majitel

Mobil: +420 602 394 865

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tena, a.s.

TENA, a.s. působí na česko-slovenském trhu od roku 1991. V posledních 15 letech TENA, a.s. intenzivně vyhledává originální výrobky pro vybavení bytů. Za tím účelem vytvořila novou divizi Decor-Elegant, která nabízí velký sortiment bytových doplňků se zaměřením na retro styly hlavně z období 1. poloviny minulého století. Jsou to hlavně stolní a stojací lampy, vycházkové hole, menší bílý nábytek.

Kamila Kolmanová

Společnost zajišťuje prodej krasošatů a různých sportovních dresů a kostýmů. Vámi vybraný model bude ušití přímo na míru. Není nutné osobní setkání lze zadat pouze požadované rozměry. Na našich stránkách najdete široký výběr krasošatů, krasosukní, krasokošil, baletních kostýmů a dalších. Vyberte si a poté nás stačí pouze kontaktovat. Provozujeme i bazarový prodej krasobruslařských potřeb.

"Kuba" Dariusz Kubiak

Vyrábíme dámské oblečení. Specializujeme se na výrobu různých ženských sukní. V našem katalogu máme širokou škálu modelů s různými typy látek a materiálů. Každá z těchto sukně něco speciálního. Nabízíme vám všechny vzory a barvy. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou a my vás povzbudit ke spolupráci.