• Detail firmy

Milan Srniček

Základní popis

Hlavní činností naši firmy jsou veškeré stavební práce (stavby na klíč, dřevostavby), montáže a dodávky plastových oken, dveří zn. Rehau a Veka a veškerých rekonstrukcí a renovací bytových a nebytových prostorů (obklady, dlažby, koupelny,sádrokart.)

Adresa

Slezská 116
735 81 Bohumín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70000352

Výrobky, činnosti

stavební práce

Kontaktní osoba

Milan Srniček

Telefon: +420 596 011 295
Mobil: +420 608 959 871
E-mail: kosrgroup@kosr.cz
WWW: www.kosr.cz

Jan Köhler - Ředitel

E-mail: kosrgroup@kosr.cz
Další firmy v oboru

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.

Účetnictví - Ing. Andrea Šrubařová s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Zajišťujeme vedení daňové evidence pro plátce i neplátce DPH, zpracování přiznání k dani, měsíční zpracování mezd, zastupování před finančním úřadem a také zpracování přehledů pro OSSZ. Věnujeme se založení obchodních společností od A do Z.

TIMO profistavby, s.r.o.

Specializujeme se na realizace pozemních staveb na klíč. Nabízíme revitalizace a zateplování domů, suché výstavby, omítek a dřevostaveb. Zajišťujeme dodávky a montáže oken.