• Detail firmy

Milan Spišák

Základní popis

Přeprava osob a nákladu po celé ČR a Evropě Autodoprava Spišák poskytuje služby

Adresa

Tovární 1090
347 01 Tachov

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73697338

Výrobky, činnosti

Přeprava osob a nákladu po celé ČR a Evropě

Kontaktní údaje

E-mail: mispisak@seznam.cz
WWW: www.autodoprava-spisak.cz

Kontaktní osoba

Milan Spišák - Majitel

Mobil: +420 775 284 411
Další firmy v oboru

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

STEMONT JS, s.r.o.

Zajišťujeme montáž a údržbu vedení VN, NN, trafostanic (vzdušných i kabelových). V oblasti silnoproudých elektromontáží působíme již od roku 1999. Elektromontážní práce zajišťuje 15 montérů, vyškolených pro práci na sítích AES a PAS včetně práce pod napětím NN. Dále provozujeme a opravujeme veřejná osvětlení v obcích.

PALIVA Stříbro, s.r.o.

Hlavní činností společnosti je prodej pevných paliv. Dodáváme uhlí, brikety a palivové tvrdé i měkké dřevo, včetně řezání a štípaní dřeva. Dále se zabýváme prodejem štěrků a písků. Zajišťujeme autodopravu a skládání materiálu pásovým dopravníkem. Zboží připravíme dle individuálních požadavků zákazníka.