• Detail firmy

Milan Slavík

Základní popis

Výroba krycích sítí a plachet na nákladní vozy a přívěsy. Opravy čalounění sedaček automobilů a motocyklů.

Adresa

Zrzavého 37
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47370360

Výrobky, činnosti

Výroba krycích sítí a plachet

* Zhotovení vložek obilních sil,kaskád bramborových třídičů * Zhotovení krycích sítí na nákladní auta a vagony * Zhotovení krycích plachet na nákladní

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 211 769
Mobil: +420 606 463 865
E-mail: milan-slavik@volny.cz
WWW: slavik.calounictvi.freehostia.com

Kontaktní osoba

Milan Slavík - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Blažena Dvořáková

Zabýváme se výrobou a prodejem vlněných a péřových přikrývek na zakázku. Dále vyrábíme závěsy, přehozy, polštářky a jiné textilní doplňky do interiéru. Péřové přikrývky šijeme z vlastního peří i z peří dodaného zákazníkem.

HOTOVÝ ANTONÍN

Činnost firmy je zaměřena na výrobu pracovních a ochranných oděvů z kvalitních materiálů z Anglie. Jsme výhradním výrobcem pro německou společnost Grevotex. Pro dlouhodobé zakázky hledáme nové subdodavatele pro výrobu pracovních a ochranných oděvů - profesionální a solidní šičky pro šití na zakázku, které zaškolíme. Materiál dodáme. Pro více informací nás kontaktujte.

SONEKA s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na kompletace a balení výrobků. Provádíme především ruční kompletace drobných výrobků, které nelze kompletovat strojově a zavařování balených dílců do ochranné fólie. Provozujeme rovněž krejčovské dílny - šijeme na zakázku pracovní a sportovní oděvy.