• Detail firmy

Milan Šel

Základní popis

Firma Aromka se specializuje především na výrobu ručně odlévaných: aromatických svíček, vonných svíček a palmových svíček z přírodního materiálu.

Adresa

Štěpánská 53/630
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10033513
DIČ:  CZ50206118
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  20000000
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Vonné svíčky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 550 173
Mobil: +420 603 380 109
E-mail: aromka@aromka.com
WWW: www.aromka.com

Kontaktní osoba

Milan Šel - Majitel

Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

KVĚTINY KAPROVKA

Zajišťujeme kvalitní květinový servis. Specializujeme se na kompletní realizaci květinové výzdoby pro různé společenské akce - narozeniny, svatby, ale i pohřby. Dodáváme dárkové kytice, suchou vazbu a kytice z řezaných květin.

Fly Up Adventures s.r.o.

Lety balónem v našem pojetí jsou propojením ukázky přírodních krás, osobního přístupu k pasažérům a všeobecné pohody na palubě. Létáme jen za dodržování bezpečnostních předpisů balónového létání a v počasí vhodném pro pasažérské lety. Dokážeme nabídnout i nájemní lety s individuálním programem a lety z vyžádaných destinací. Upoutané lety jako doprovodný program k oslavám a eventům.