• Detail firmy

Milan Šedivý

Základní popis

Firma Höri se zabývá realizací staveb, zateplováním budov (polystyrenem, minerální vatou, plastovými obklady), montáží plastových oken, vrat a dveří, rekonstrukcí objektů, domů, bytů, a nově je výrobcem ochranných rukavic pro práci v tryskacích boxech. Vše firma nabízí za velmi příznivé ceny.

Adresa

Na Provaznici 399/18
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46826556
DIČ:  CZ6705252125

Výrobky, činnosti

Realizací staveb

Kontaktní údaje

E-mail: milan-sedivy@seznam.cz
WWW: www.höri.eu

Kontaktní osoba

Milan Šedivý - Majitel

Mobil: +420 777 245 933
E-mail: milan-sedivy@seznam.cz

Jana Šedivá

Mobil: +420 731 147 920

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOZ Holub s.r.o.

Naše firma nabízí pronájem stavebních strojů (stavební výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky). Součástí našich služeb je i montáž, opravy, servis a revizní zkoušky zdvihacích zařízení. Dále Vám nabízíme stavební zámečnictví. Máme moderně vybavené zámečnické dílny a všem našim klientům vyrobíme produkty na míru. Mezi naše nejčastější zámečnické práce patří kovovýroba na zakázku.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

ROCKTECH, s.r.o.

Rocktech, s.r.o. je společnost, která se od r. 1993 zabývá dodávkami strojů, nástrojů a zařízení pro vrtání a dobývání hornin, pro vrtací práce v pozemním i podzemním stavebnictví, jakož i techniky pro řadu souvisejících činnosti.