• Detail firmy

Milan Rybář

Základní popis

Výroba hydraulických hadic a potrubí. Poskytování oprav ručně manipulační techniky, heverů, paletových vozíků, hydraulických válců a mailerů.

Adresa

Český Dub-Starý Dub 1
463 43 Český Dub

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64662811

Výrobky, činnosti

Výroba

hydraulických hadic a potrubí. Poskytování oprav ručně manipulační techniky, heverů, paletových vozíků, hydraulických válců a mailerů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 147 204
WWW: www.liberec-info.cz

Kontaktní osoba

Milan Rybář - Majitel

Mobil: +420 603 230 975

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LAMITEX Vyhnal s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ze sklolaminátů, termoplastů a oceli. Naší specializací je individuální a společné venkovní ustájení telat. Dále vyrábíme sklolaminátová sila, požární nádrže, větrací štěrbiny, jímky, kafilerní boxy, nádrže pro rybáře apod. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

SAVEA spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou vnitřního a vnějšího obložení, kompletními karosériemi pro kolejová vozidla, autobusy či užitková vozidla. Vyrábíme sklem - vyztužené plasty - laminátů a zajišťujeme kovovýrobu.