• Detail firmy

Milan Růžek

Základní popis

Výroba a prodej zahradní a užitkové keramiky z kameniny. Nabízím také svícny, světla a sošky.

Adresa

Rudka 45
679 72 Kunštát

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10531441

Výrobky, činnosti

Keramika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 462 445
E-mail: milan.ruzek@seznam.cz
WWW: www.milanruzek.cz

Kontaktní osoba

Milan Růžek - Majitel

Mobil: +420 737 980 326
Další firmy v oboru

RETON, spol. s r. o.

Prodej a opravy průmyslových LCD monitorů a obrazovek pro průmyslové aplikace, obráběcí stroje a bankomaty. Výroba a prodej ručně foukaného skla. Prodej lisovaného skla. Pískování skla a keramiky - logotypy, nápisy. Vlastní grafické studio.

SLEZSKÁ TVORBA, výrobní družstvo

Výrobní program je zcela orientován na výrobu tradičních českých skleněných ručně foukaných a malovaných vánočních ozdob. Patříme mezi největší výrobce skleněných vánočních ozdob v České republice, celoročně zajišťujeme výrobu pro velkoodběratele i maloodběratele. Ozdoby jsou vyráběny ve stříbřeném nebo nestříbřeném provedení. Vánoční ozdoby ze Slezské tvorby jsou prodávány po celém světě.

B + B RYTÉ SKLO

Naše společnost se specializuje na dekorování skla na zakázku. Dekorace provádíme v jakýchkoliv tvarech, i dle vlastních návrhů. Soustředíme se především na tyto dekorační techniky: rytí, listrování, zlacení, pískování skla, vysoký smalt apod. Zabýváme se rovněž výrobou skleněných pilníků. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o poskytovaných službách.