• Detail firmy

Milan Rosca

Základní popis

Prodej a montáž plastových oken a interiérových dveří VEKA a plovoucích podlah. Zajištění demontáže starých oken a dveří.

Adresa

Havlíčkova 995
293 01 Mladá Boleslav

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63821125

Výrobky, činnosti

Prodej a montáž plastových oken

Prodej a montáž plastových oken a interiérových dveří VEKA a plovoucích podlah. Zajištění demontáže starých oken a dveří.

Kontaktní osoba

Milan Rosca - Majitel

Mobil: +420 724 766 076
E-mail: rbokna@seznam.cz
WWW: www.rbokna.cz
Další firmy v oboru

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.

Jiří Chadima

Provádíme stavební zámečnictví. Zabýváme se výrobou vrat, samonosných bran s pojezdem, otočných bran včetně pohonu, ocelových a kovových konstrukcí, interiérového a exteriérového schodiště, skladových regálů a polic. Poskytujeme zámečnické práce na zakázku. Objednejte si u nás i revizní práce. Spokojenost našich zákazníků je našim cílem, proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně.

Jiří Bělohradský

Specializujeme se na prodej stínící techniky. Nabízíme venkovní a vnitřní žaluzie horizontální nebo vertikální, předokenní rolety, markýzy, zimní zahrady, prosklené fasády a mnoho dalšího. Dodáváme a montujeme plastová okna.