• Detail firmy

Milan Prorok

Základní popis

Posedové vaky pro myslivce vyrábíme již od roku 1998. Pro výrobu používáme výhradně atestované materiály tuzemských výrobců splňující nejpřísnější kritéria kvality a zdravotní nezávadnosti. Naše produkty jsou prověřené Vysočinou!

Adresa

Družstevní 555
675 21 Okříšky

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62130749
Rok založení:  1998
  • Maloobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

VATES - posedové vaky

Pro výrobu posedových vaků používáme výhradně atestované materiály tuzemských výrobců splňující nejpřísnější kritéria kvality a zdravotní nezávadnosti

Kontaktní údaje

E-mail: vates@email.cz
WWW: www.posedove-vaky.cz

Kontaktní osoba

Milan Prorok - Majitel

Mobil: +420 602 581 680
E-mail: vates@email.cz
Další firmy v oboru

HOTOVÝ ANTONÍN

Činnost firmy je zaměřena na výrobu pracovních a ochranných oděvů z kvalitních materiálů z Anglie. Jsme výhradním výrobcem pro německou společnost Grevotex. Pro dlouhodobé zakázky hledáme nové subdodavatele pro výrobu pracovních a ochranných oděvů - profesionální a solidní šičky pro šití na zakázku, které zaškolíme. Materiál dodáme. Pro více informací nás kontaktujte.

EXTE SPOJ s.r.o.

Zabýváme se prodejem nářadí, spojovacího materiálu, kotevní techniky, tesařského kování, brusiva, stavební a průmyslové chemie, hutního materiálu, ochranných pomůcek a dalšího zboží. Nabízíme nestandardní spojovací materiál pro automobilový průmysl a stavebnictví. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis zn. POWERPLUS.

CADENZA s.r.o.

Společnost CADENZA se zabývá výrobou a prodejem pracovních oděvů. Specializuje se na profesní oděvy pro lékaře a zdravotníky. Produkuje kvalitní pánské i dámské pracovní oděvy - košile, haleny, kalhoty, sukně, šaty mikiny a vesty.