• Detail firmy

Milan Přadka MÝVAL

Základní popis

Nabízíme komplexní úklidové služby pro podnikatele, velké průmyslové podniky, školy, stravovací, zdravotnická zařízení. Zajistíme úklid po malování, mytí oken, čištění záclon a čalouněného nábytku, odklízení sněhu, výškové práce, čištění konstrukcí.

Adresa

Divadelní 946/9
741 01 Nový Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60016680
DIČ:  CZ7105275265

Výrobky, činnosti

Nabízíme komplexní úklidové služby pro podnikatele

velké průmyslové podniky, školy, stravovací, zdravotnická zařízení. Zajistíme úklid po malování, mytí oken, čištění záclon a čalouněného nábytku atd.

Kontaktní údaje

Telefon: 556 764 893
E-mail: info@pradkauklid.cz
WWW: www.pradkauklid.cz

Kontaktní osoba

Milan Přadka - Majitel

Mobil: 605 987 894

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UMYJEM TO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti mytí a čištění. Zaměřujeme se na mytí a čištění fasád, dlažby, teras, bazénů, střech, chodníků, příjezdových cest, pergol, hrobů a dalších.

ARDIGAS CZ, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti čerpacích stanic PHM. Zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce, opravy a revizní činnost čerpacích stanic a technologických zařízení ropných látek dle ČSN. Dodáváme a vyměňujeme výdejní stojany a řídící systémy, provádíme kontrolní měření. Zabýváme se čištěním nádrží a skladů ropných látek. Součástí našich služeb je i projekční a poradenská činnost.

Nano4people s.r.o.

Realizujeme samočistící nátěry fasád, zdí, střech, kulturních a historických památek i interiérů, a to včetně antigraffiti nátěrů fasád. Zajišťujeme distribuci samočistící nanotechnologie PROTECTAM FN.